REGULAMIN KONKURSU FACEBOOK

„MOJE KREWETKI”

 1. Facebook nie ponosi odpowiedzialności za organizację i przeprowadzenie konkursu. Podmiotem odpowiedzialnym i fundatorem nagród jest ShrimpStar Marcin Gwiaździński, adres: 94-123 Łódź, ul. Oszczepowa 14.
 2. Konkurs trwa od 5 do 31 października 2021 do godziny 21:00.
 3. Aby wziąć udział w konkursie należy umieścić zdjęcie swoich krewetek akwariowych w komentarzu do postu konkursowego na stronie https://www.facebook.com/krewetkowypl
  W konkursie nie biorą udziału zdjęcia/komentarze umieszczone pod udostępnieniami głównego postu.
  Tematyka zdjęcia: moje krewetki.
  Każdy uczestnik konkursu może umieścić maksymalnie jedno zdjęcie/komentarz, jeżeli doda więcej niż jedno organizator będzie brał pod uwagę tylko pierwsze, a reszta będzie usuwana.
  Komentarze niezwiązane z konkursem będą usuwane.
 1. O zwycięstwie decydować będzie liczba reakcji  na zdjęcie/komentarz uczestnika (liczą się wszystkie dostępne reakcje). A zwyciężą trzy zdjęcia/komentarze z największą ilością reakcji.
 2. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi niezwłocznie po jego zakończeniu, nie później niż do dnia 05.11.2021. Post z informacją o zwycięzcach zostanie opublikowany na stronie https://www.facebook.com/krewetkowypl.
 3. Minimalna pula nagród to 150zł i będzie się zmieniać wraz z ilością osób lubiących fanpage krewetkowy.pl. Organizator zwiększać będzie pulę nagród o 10zł po przekroczeniu każdej pełnej setki osób lubiących fanpage (1600 osób – 160zł, 1700 osób – 170zł itd.), ostateczna kwota zostanie ustalona w momencie zakończenia konkursu. Zwycięzcy otrzymają, ważne 30 dni od otrzymania, kody zakupowe do sklepu krewetkowy.pl o wartości:
 • miejsce 1 – 50% puli nagród (minimum 75zł)
 • miejsce 2 – 30% puli nagród (minimum  45zł)
 • miejsce 3 – 20% puli nagród (minimum 30zł)
 1. Wszelkie reklamacje dotyczące konkursu należy zgłaszać na adres kontakt@shrimpstar.pl
 2. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w regulaminie dotyczących zwiększania puli nagród.
 3. W celu realizacji konkursu nie będą zbierane żadne dane osobowe, a nagrody (kody) zostaną wysłane przez facebook w wiadomości prywatnej.
 4. Wzięcie udziału w konkursie jest automatycznie akceptacją niniejszego regulaminu.